Product was successfully added to your shopping cart.

תקנון - תורה תיק

א)     כללי 

 אתר האינטרנט "תורה תיק" (להלן: (www.tiktora.co.il) שפותח ומופעל ע"י חברת "תורה תיק", משמש כאתר קטלוגי של המפעל  לרכישת תיקים לספר תורה והפטרות.

הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש שייעשה על ידך באתר ועל כל רכישה שתתבצע על ידך באמצעות האתר, ויהוו את הבסיס המשפטי לכל דיון בינך לבין "תורה תיק". עקב כך, הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון.

גלישה באתר ו/או רכישת מוצרים, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג לפי התקנון. לכן אם אינך מסכים לתנאי מתנאיו הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.

בכל מקום בתקנון זה בו משתמשים בלשון זכר, הכוונה גם לנקבה במשתמע.

כותרות הפרקים מובאות לשם נוחות והתמצאות המשתמש ולא ישמשו בפרשנות התקנון.

ב)     הזמנת מוצרים 

"תורה תיק" מציע כיסוים לספרי תורה וספרי הפטרות ועוד פריטים לספר תורה.

ג)      אופן ביצוע הזמנה

ניתן להזמין דרך האתר דרך פניה בצור קשר דרך ממשק בדף המוצר, ננהל תהליך של *פתיחת הזמנה הכוללת מסירת פרטים אישים ופרטי תשלום, במדה וישנה הקדשה תשלח הדמיה בהתאם לתיק המבוקש, לאחר אישור ההדמיה במייל העבודה תצא לביצוע.
*בכפוף לבטחון בכרטיס אשראי או תשלום 50% מראש והיתרה בקבלת המוצר.

ד)     אמצעי התשלום

  1.         i.            מזומן
  2.       ii.            באפשרותך לשלם באמצעות כרטיס אשראי תקף אשר ניתן לסליקה על-ידי אחת מחברות כרטיסי האשראי הפועלות בישראל כדין.
  3.     iii.            ניתן לשלם באמצעות PAYPAL .

ה)     מועד אספקה

*אם התיק במלאי אספקה מידית אחרת זמן ייצור הוא בין 14 ל - 30 יום  תלוי בסיכום במועד ההזמנה.

חישוב מועדי האספקה יהיה על-פי ימי עסקים, דהיינו ימים א'-ה', למעט ימי שישי, ערבי חגים ומועדים, שבת וימי חגים ומועדים. יחד עם זאת, "תורה תיק" עושה כמיטב יכולתה להקדים את זמן האספקה. *אלא אם כן צויין או סוכם אחרת.

במידה שגורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת בעלי האתר ו/או מפעיליו יעכבו ו/או ימנעו את קיום מכירת המוצרים ו/או השירותים, מכל סוג שהוא, באופן מלא או באופן חלקי, ובכל דרך שהיא, ו/או את אספקת המוצרים ו/או אספקת השירותים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, אם בשל פעולות איבה ו/או כל גורם של כוח עליון אחר ימנע ו/או ייפגע תהליך רכישת המוצרים ו/או השירותים בכל דרך שהיא,  רשאים מנהלי האתר מטעמה של "תורה תיק"  להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה; ולבטל את חיובו של מבצע הפעולה.

ו)        מחירים ותשלומים

כל המחירים שמופיעים באתר כוללים מע"מ אלא אם כן צוין אחרת במפורש.

ז)      תנאי ביטול עסקה/החזר כספי

  1.         i.            ניתן לבטל הזמנה לפני אישורה הסופי לביצוע ללא תשלום.
  2.       ii.            ביטול לאחר אישור סופי תוך 72 שעות יחוייב 10% מכלל העסקה.
  3.     iii.            לאחר 72 שעות מרגע האישור לא ניתן לבטל הזמנה. (הסיבה שלא ניתן לבטל משום שלאחר 72 שעות מתחילים לרכוש / להתאים / לבנות חלקים לתיק המוזמן)

ח)     אחריות

  1.         i.            תורה תיק מייצרים תיקים איכותיים עם מסיבה כל שהיא התיק הגיע פגום אנו נדאג לאסוף ולהחזיר לך אותו מושלם!
  2.       ii.            במידה ונשבר חלקים קטנים מנפילה ח"ו ניתן לקבל חלקים חלופיים
  3.     iii.            שבר שנוצר אצל הלקוח המצריך תיקון, יתוקן אך ורק ללקוחותינו בתשלום.

ט)     המחויבות שלנו להגנת הפרטיות

הפרטיות שלך חשובה לנו. כדי לשפר את ההגנה על הפרטיות שלך אנו מספקים מידע זה לגבי מדיניות הגנת הפרטיות שלנו ואודות האפשרויות העומדות בפניך בעת השהות באתר וככל הנוגע להתנהלות שלנו לגבי איסוף מידע באתר. כדי לוודא מודעות המבקרים באתר, מופיע מידע זה הן בדף הבית של האתר והן בכל נקודה שבה נדרשים פרטי מידע אישיים.

מה אנו עושים עם המידע? במידע הנמסר לשם ביצוע הזמנה של מוצר או שירות, אנו עושים שימוש אך ורק למטרת ביצוע אותה מטלה והמטלות הנגזרות ממנה (למשל חיוב הצרכן, הוצאת קבלה וכו'). המידע אינו מועבר לכל גורם אחר, למעט ככל הנדרש להשלמת המטלה (כגון לחברת האשראי). מידע הנמסר אודות אדם אחר לצורך משלוח מתנה משמש למטרה זו בלבד במקרה ששלחת לנו דוא"ל נשתמש בכתובת הדוא"ל שממנה שלחת לצורך משלוח דוא"ל חוזר אך לא לכל מטרה אחרת, וכמוכן לא נמסור את הכתובת לכל גוף אחר. אם אתה מעוניין לקבל מידע נוסף אתה מוזמן לידע אותנו בדבר רצונך זה ונפעל בהתאם. בכל מקרה לא נעשה שימוש בפרטים שלך לצורך זה אלא אם ביקשת זאת מפורשות. מצורף טופס בקשת מידע לכתובת הדוא"ל שלך בעניין מבצעים. במידע לא מזהה, כלומר מידע שאינו יכול להיות מיוחס לאדם מסוים, אנו עושים שימוש כדי לשפר את האתר שלנו ולעדכן את ההתנהלות המסחרית שלנו ואת שירותינו, כשמידע לא שמי זה מועבר גם לגורמים אחרים, בהם המפרסמים אצלנו. לדוגמא: מספר המבקרים באתר, מספר הנשים הנרשמות לשאלון מסוים באתר, וכו', אך לא כל פרט מידע המזהה אישית את המבקר באתר. כמובן שאיננו עושים כל שימוש בפרטים של אמצעי התשלום שהעברת, בין אם זה כרטיס אשראי או מספר חשבון בנק, אלא לביצוע התשלום, ואיננו מעבירים אותו לכל גורם נוסף זולת לצורך זה.

המחויבות שלנו לאבטחת מידע

אנו מונעים כניסה לא מורשית למאגרי המידע שלנו. אנו שומרים על המידע מעודכן ומוודאים שימוש נכון בנתונים. יישמנו הליכים פיזיים, טכנולוגיים ואלקטרוניים כדי לאבטח את המידע שאנו אוספים באתר.

י)        שונות

פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו, ייעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל, ויתבררו במידת הצורך, בבתי המשפט המוסמכים בכל אחת מערי המחוז של בתי המשפט: תל-אביב - יפו, מרכז, חיפה, נצרת, באר שבע וירושלים.

 התקנון עודכן לאחרונה בתאריך אפריל  2014 וניתן לשינוי בכל עת ע"י "תורה תיק", על פי שיקול דעתה הבלעדי ובלבד שלא יפגע השינוי כאמור בזכויות לקוחות אשר ביצעו רכישות עד לאותו מועד. נוסח התקנון כפי שהוא מפורסם באתר הינו הנוסח הקובע בכל עת.

יא)   יצירת קשר איתנו

תורה תיק
03-6098964
[email protected]